• alfapes

  Zdravím,

  máte někdo zkušenosti s bandážema na koleno? Mám na mysli takové které bych si vzal na vyjížďku..mám dlouhodobej problém s kolenem, chondropatle pateli nebo jak se to píše, prostě rozměklá chrupavka tak nějak. Už sem měl jednu artroskopii a na další nechci, stejně efekt byl jen krátkodobej . Během jízdy je to ok, necítím bolest, ale potom večer doma je to horší – nevím jestli je to prostě zátěží(že bych spíš měl víc šlapat frekvenčně než silově) a nebo jestli to koleno prochladne a pak je problém? Prostě jde mi o to jestli nějaká bandáž mi to koleno může stáhnout (zahřát) a omezit tu bolest. Nějaké zkušenosti nebo tipy? připlatil bych, myslím že nějaká sranda bandáž z Lidlu asi nebude mít efekt.

  0 0
  • alfapes  

   jestli by třeba tohle pomohlo?ale nevím jestli by to zase neklouzalo když se spotím..

   http://regeco.eu/index.php?…

   0 0
  • Espen  

   Koleno mě bolelo od nepaměti. I modrou knížku jsem na to uhrál :-D. 3 artroskopie a po chvíli opět bolest. Jakýsi tlak v koleni. Po novém roce jsem přes můj velký odpor začal dělat dřepy (15let sem se jim vyhýbal) a hle, o kolenu teď už ani nevím. Teď dřepy i s 50kg. Jinak jsem samozřejmě zkoušel masti, ortézy, tejpy.

   0 0
  • speedair  

   Mám rovněž problém s kolenem a bez bandáže už téměř nemůžu vyjet. Používám pár let tuto a za mne super

   0 0
   •  
    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0
  • alfapes  

   mě je tada 32, zkouším taky dřepovat, teď to asi trochu víc omezím protože prostě po zátěži to jedno koleno bolí stejně jako z kola, asi bych zkusil víc předkopávat na posílení předku stehna…snad by ta bandáž mohla ulevit tý bolesti večer, nechci ji nosit celodenně, jen na kole

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.