• mirage

  Zdravim chlapi. Mam koupene starši hodinky Polar Vantage V2, hodinky mi po ani ne měsici, začli sami jednou za den vypinat. Sami se prostě vypnou, musim zmačknout červene tlačitko a znovu je zapnout a zas jedou. Už se mi to stalo za tento tyden 4×.

  Neděla to taky někomu, kdo ma hodinky Polar, nějakou radu. Jinak už jsem udělal vše, restart, tovarni nastaveni, napojeni na comp a protaženi přimo přes jejich aplikaci

  Flow.polar.com/start a nic. Vim, mate převažně Garminy, ale třeba se někdo najde, kdo ma Porary se stejnym problemem nebo měl.

  0 2
  • dydy  

   Jediná rada, kterou mám, je, aby ses naučil česky…

   1 1
  • Kubiczech  

   Polary tu úplně moc lidí mít nebude…

   Jedny s podobným projevem jsem viděl a byla v nich voda, postupně se to zhoršovalo. Tenhle konkrétní kus neprošel testem vodotěsnosti a po otevření bylo patrné zasažení vodou. Nicméně voda se tam může dostat při stisku tlačítka a test vodotěsnosti může být klidně ok. Ale zkusil bych to, může to napovědět a test ti udělá každé solidnější hodinářství.

   Nechal bych to na servisu – Polarshop a pan Šácha, líp ti nikdo neporadí.

   3 0
  • mathi  

   Ahoj. Měl sem Polar Vatange M a nevypínal se.

   Ted mám Polar Pacer Pro a vypíná se mi taky. Neřeším to. (Možná dochází k automatické synchronizaci a s apkou v mobilu, nevím.) Synchronizaci lze spustit i manuálně podržením tl. vlevo dole pro zahájení tréninku.

   0 0
  • mirage  

   Diky. Jo to sychronizovani dělam, jak prijdu z vyjezdu. Ted to nevypina, ale jednou za den na displeji proleti takove bubliky, pak to něco napiše( nikdy to nestihnu přečist :-) ), a zas to normalně funguje.

   0 0
  • Strejdin  

   Bublinky znamenají dosažení 100% denního cíle pohybu (aktivita), který jsi si nastavil, mám Grit X a nikdy se mi samovolně nevypínají, ani při synchronizaci s mt.

   0 0
  • Lucik_bikerka  

   Mám Polar Vantage V3 a tento týden se mi třikrák stalo, že při tréninku na kole se zaseknou, restartují a celý trénink je v háji. Stalo se mi to jednou po dvou hodinách a dvakrtát po třech hodinách tréninku. Nemáte někdo stejný probém. Restart i tovární nastavení jsem zkoušela.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.