• r6r6r6

  Nemate někdo tip na kemp, kdy bych se naučil jezdit na silničce? Pravidla jizdy, jidlo, výkon, Ideálně v CZ a na 2–5 dnů a abych se taky pořádně zapotil.

  0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • rasto  

   jestli jsi upsaný na l’etape, zkus s nima. https://www.letapeczech.cz/ trošku raketa, ale asi pod kvalitním vedením

   0 0
  • JendaH  

   Chtěl bych oživit toto téma – neznáte něco dalšího? Já se přihlásil na https://www.ftvs-vzdelavani.cz/…-kurz--jaro/, ale teď to zrušili a přesunuli na podzim (to se taky pokusím zúčastnit).

   Výše uvedené (OCA, částečně AllTraining) mi přijde že je určené pro děti, a to poslední tam má jenom vyjížďky.

   1 0
  • JendaH  

   Telefonoval jsem s AllTraining a dozvěděl jsem se, že jarní/letní silniční kempy nebudou, protože se nenaplnily. A že možná bude něco na podzim, ale spíš ne, protože se to nenaplňuje. A že budou dělat jenom Mallorcu.

   Příspěvek o AllTraining výše je zablokovaný, ale mně nepřišlo, že by to byl vyloženě spam. Zdá se mi, že proti AllTraining resp. Vojtěchu Beranovi existuje nějaký hate (tohle není první příklad), a zajímalo by mě, proč – třeba je to důležité a měl bych si na ně dát pozor.

   A pak mi ještě přišel mail z https://www.triexpert.cz/ (byl jsem tam na bike-fittingu, ale dělali trochu i trénink, i když kempy jenom běžecké), že se rozhodli úplně ukončit své působení v cyklistice (nevím jestli se přejměnují na biexpert).

   Co se to děje? Je kolo out? Co frčí místo toho? :)

   0 0
   • Melvin  

    Podle mě je kolo pořád in (i když asi ne jak turistika), ale dneska si podobný výlet zařídíš v klidu sám (či s kamarády) a vyjde tě to levněji.

    2 0
    • JendaH  

     To není o „výletu“, ale o tom, že tam je trenér – slibuju si od toho, že to bude podobný krok, jako když se snažíš dělat třeba silový trénink doma podle návodů na internetu vs. když jdeš do posilovny a tam se ti chvíli někdo věnuje a naučí tě to a ukáže ti tvoje chyby.

     1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.