Návleky na normální obuv, ne na tretry

18 nepřečtených
 • senior

  Poraďte prosím návleky na podzim a jaro,případně i zimu, aby se v nich aspoň trošičku dalo i chodit a hlavně aby byly na obyčejné boty, ne na tretry- tak, aby se ty návleky neroztřepily od pedálů, které mám kovové a nejsou to nášlapné pedály (normálně předpokládám u treter a nášlapných pedálů menší kontakt mezi návlekem a pedálem a tím menší možnost ničení návleku od vlastní šlapky, protože je tam navíc ten nášlapný mechanismus- ten ale u norm. boty není )

  0 0
  • nox159  

   co vozit pohorky… ? :)

   pokud nemas naslapy nemusis prece resit v jake bote pojedes ne?

   0 0
  • Specík  

   Nebo lyžařský podkolenky :D

   0 0
  • capis  

   Návleky na tretry, aby nebyly na tretry, to nedává smysl. Návleky na pohory, snad nějaké horolezecké kamaše, ale jak to jde dohromady s kolem, to nechápu.

   0 0
   • senior  

    Nevím, co na tom nedává smysl, Psal jsem jasně návleky na obuv, ne na tretry. Někdy z pracovníéch důvodů musím jet „slušně oblečen“ a nemohu si vzít pohory. Když pak ve „společenských“ botách mám mokro půl dne, tak to není nic příjemného, Proto hledám nějaký nápad na návleky, ale ne na tretry. Zimní ponožky nic nevyřeší, když prší , jsou také mokré. Částečně to vyřeší igelitové pytlíky na nohy, ale to není nic moc.

    0 0
    • Martin  

     a co jet v pohorkách a do batohu si vzít druhé boty?

     obávám se, že návleky na tretry, i v kombinaci s klasickými pedály, jsou to nejlepší řešení. halt je potřeba počítat s faktem, že se o normální pedály dřív rozškubou, eventuelně si ty návleky nějak votunit našitím nějaké gumové podrážky

     0 0
     • o.1  

      Tiez by som to riesil nosenim „spolecenskych“ bot v batohu.

      Kym roztrhas navleky(co sa da lahko zasit), tak uz skor budes mat znicenu podrazku na tych „spolecenskych“ botach a tie mozes potom akurat vyhodit.

      0 0
    •  
     Obsah tohoto příspěvku je blokován.
     0 0
  • Neunzikger  

   Za socialismu na to byl „šedý mor“.

   Zkus se podívat na návleky na boty pro běžecké lyžování

   http://www.salomonsport.cz/…792-new-2012

   Návleky na motoboty do deště

   http://www.motosports.cz/…o_deste.html

   „Nemocniční“ návleky na boty

   http://www.oopp.cz/detail.php…

   Opětovně navlíkat zmáčený a zasviněný návleky není činnost pro společenský oděv. Taky je musíš někde ukládat a asi nosit s sebou. Návlekování se mi nejeví o mnoho praktičtější než přezouvání.

   0 0
   • Neunzikger  

    A jako jednorázovky z obnovitelných zdrojů by mohly posloužit pytlíky na psí lejna. (Ty použité přilnou k botě a nebudou se smekat.)

    0 0
   • senior  

    Ty Salomony vypadají dobře, až na tu cenu pro vyšší třídu, motorkářské zajímavěji,ne­mocniční na dobré promočení :-((

    A psi jsou pro mě na kole jako ze špatných snů.

    0 0
  • ElBurro  

   Vidím, že se to řešilo tady a taky tady: https://www.bike-forum.cz/…ro-platformy , ale nic moc se nevyřešilo. Má někdo nějaký tip? Jde mi o to, jezdit v zimě po městě, mít na sobě slušné boty a chránit je proti mokru, blátu a zimě.

   Díky za rady!

   0 0
   • Singlespeed  

    V zimě je nejlepší jezdit po městě v zimních botech, těm zima pochopitelně nevadí a nohám je teplíčko. Proti mokru a blátu je chráním impregnací a dostatečně velkými a širokými blatníky.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.