• Lasty9666

Ahoj, rád bych se zeptal na Váš názor, zda se vyplatí tento stroj z roku 2017. Cena 20K.

Potřebuji znát názor, zda si člověk užije ještě trošku zábavy + chvilku bude potřeba dát na kolo dětskou sedačku, nějaké doporučení? Moc děkuji za názory a tipy…

0 0
    • enjoy  

Dětskou sedačku jakého typu? Zadní určitě ne.

Jinak, vyplatí, nevyplatí.. Záleží, jestli je to kolo „bez investic“ a nebo není. Pokud není, tak nevyplatí.

0 0
    • novas752  

Na zadní sedačku tohle určitě ne – neni kam ji dát. A v podstatě žádné celoodpružené.

0 0
    • Florenc  

Já tedy sedačku vždycky vozil vysoko, upevněnou až na sedlovce, těsně nad objímkou. Na bývalém gravelu jsem měl taky tak málo místa jak na foto (sedačka už nešla kvůli sedlu vytáhnout), tak jsem měnil komplet se sedačkou za druhý komplet jen sedlo+sedlovka. Je to samozřejmě náročnější na rovnováhu, ale dítě zase víc vidí

0 3
    • Slyther  

Pokud budeš brát, zkontroluj zadní stavbu u spodního čepu, praskalo to tam a dej si bacha na servis tlumení s brainem, servis nedělá kdekdo a stojí ranec peněz.

0 0
    • Tomcat  

Neni to bez investicí ( čepy, tlumič) a není to na dětskou sedačku mimo https://kidsrideshotgun.com/…-child-seats

Vzhledem k systému brain bych řekl spíš past pro neznalky.

1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.